Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Szczupliny

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-23

Budynek użytkowy

Januszkowo(Szczupliny + 20 km)

3 199 000 zł4 173 m² 766,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:4 173 m²

Wyjątkowa oferta inwestycyjna! Na sprzedaż kompleks 9 domków rekreacyjnych położonych w sercu Mazur w malowniczej miejscowości Januszkowo, w otoczeniu jezior, łąk i lasów. To.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą Lidzbark

Lidzbark(Szczupliny + 18 km)

799 000 zł1 084 m² 737,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:21

 

Powierzchnia działki:2 713 m²

Dawny młyn nad rzeką wel - unikatowa inwestycja W sercu mazur - lidzbark! Są miejsca, które od pierwszej chwili opowiadają historię. Są nieruchomości, które się kupuje. i takie, które.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Lubawa(Szczupliny + 22 km)

378 000 zł60,11 m² 6 288,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szukasz przestronnego, gotowego do zamieszkania lokum dla siebie i swojej rodziny? Ta oferta spełni wszystkie Twoje oczekiwania! Lokalizacja: lubawa, ul. Kazimierza Wielkiego spokojne, zadbane osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Rybno

Rybno(Szczupliny + 6 km)

2 199 000 zł131,34 m² 16 742,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 722 m²

Chciał/abyś uciec od zgiełku miasta i podarować sobie kawałek ciszy? Móc wyjeżdżać tam na weekendy lub zamieszkać na stałe? Rozpoczynać dzień, rozkoszując się dobrą kawą z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Skurpie

Skurpie(Szczupliny + 14 km)

55 000 zł1 300 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane Skurpie, gmina Płośnica, powiat działdowski Szukasz ciszy, natury i przestrzeni, a jednocześnie chcesz mieć dostęp do miasta i pełnej infrastruktury? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona Pierławki

Pierławki(Szczupliny + 18 km)

610 800 zł7 635 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Super okazja! Działka inwestycyjna 7635 m pod produkcję, usługi i magazyn w Pierławkach, gmina Działdowo - tylko 80 zł/m! Szukasz dużej, gotowej pod biznes działki w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa

Sławka Mała(Szczupliny + 20 km)

190 000 zł6 671 m² 28,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka siedliskowa w miejscowości Sławka Mała, około 7 kilometrów od Nidzicy. Istnieje możliwość dokupienia także kilku sąsiadujących działek ( z prawej strony ) Przy działce jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Działdowo

Nr 1,Działdowo(Szczupliny + 20 km)

649 000 zł106 m² 6 122,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:391 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny dwulokalowy (tzw. bliźniak ) w jakości premium oraz w technologii termo a przy tym w atrakcyjnej cenie w Działdowie przy ul. 11listopada .idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Skłodowskiej-Curie

Działdowo(Szczupliny + 20 km)

255 000 zł35,72 m² 7 138,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie idealne na start lub inwestycję Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść od razu, bez remontów i stresu? A może chcesz zainwestować.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Klonowa

Lidzbark(Szczupliny + 18 km)

428 000 zł180 m² 2 378 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:630 m²

Lidzbark welski - wyjątkowa lokalizacja W sercu przyrody | dom idealny dla rodziny Marzysz o miejscu, które łączy komfort codziennego życia z bliskością jeziora, lasów i pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Szczupliny

Szczupliny,warmińsko-mazurskie

299 000 zł2 800 m² 106,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękne działki budowlane położone w sercu Mazur - w otulinie lasu, blisko jeziora z dala od zgiełku miasta. To idealne miejsce dla osób szukających ciszy, spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Szczupliny

Szczupliny,warmińsko-mazurskie

499 000 zł80 m² 6 237,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:362 m²

Oferuję świetnie usytuowany dom - 30 m od jeziora Rumian z widokiem na jezioro i udziałem w prywatnej piaszczystej plaży z łagodnym zejściem do wody i pomostem. Brzeg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana z linią brzegową Szczupliny

Szczupliny,warmińsko-mazurskie

350 000 zł2 000 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam pilnie - super okazja! Działka rekreacyjno-budowlana pod zabudowę jednorodzinną lub rekreacyjną 2000m2 z linią brzegową. Do pól Grunwaldu tylko 15 km, 10 km od trasy nr 7, nad samym.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij